Svečių knyga


atsiliepimų knygaParašyti įrašą atsiliepimų knygoje.

 
 
 
 
 
Atkreipkite dėmesį, kad:
Ženkleliu * pažymėtus laukelius užpildyti būtina.
Jūsų E-pašto adresas niekur nebus skelbiamas.
Gali būti, kad jūsų įrašas svečių knygoje bus matomas tik po to, kai mes jį peržiūrėsime.

Mes pasiliekame teisę įrašus redaguoti, ištrinti, ar neskelbti.
-----------------------------------------------------------------
8 entries.
Birutė -Onė Birutė -Onė wrote on 2019-06-14 at 13:29:
Visad žavėjausi galėjusiais padėt ant delno sielą, Pažvelgusią iš drobių, iš paveikslų,
Iš bažnyčių skliautų angelų sparnais Pasklidusią baltų klavišų aidu
Ir žodžių skambesiu išplaukusius raštus.
Adelė Adelė wrote on 2018-11-04 at 17:03:
Dėkoju puikiai kūrybinei komandai, priėmusiai mane į narius. Džiaugiuosi jūsų darbais, polėkiais, galimybių erdve. Pagarbiai.
Dalia Gelbudienė Dalia Gelbudienė from Prienai wrote on 2016-04-09 at 19:34:
Ką tik buvo rytas ,o jau įdienojo. Ką tik siautė žiedai, o jau vaisiai subrendo. Atrodo taip neseniai susikūrė šis Radijas, o jau 100 dienų. Šis radijas labai reikalingas. Daug nuostabių žmonių čia sutikau. Kurių nepažinojau, per dainas, per muzika ir jų skaitomas eiles pažinau. Tai nepaprasti žmonės, jie turi stebuklingą sielą. Drąsiai galiu pasakyti ,kad šio radijo vairas patikimose rankose. Dėkoju Gerb. Antanui už jo nuopelnus mums. Nuoširdžiai sveikinu 100 dienelių proga. Linkiu kūrybinių galių suklestėjimo, neišduodančios asmeninės laimės , ištikimų draugų ir klausytojų...
Nijolė Navikienė Nijolė Navikienė from Lietuva, Molėtai wrote on 2016-03-15 at 23:31:
Labai graži ir prasminga idėja, tikra atsvara tam nihilizmui ir dumblinose gyvenimo indaujose užsižaidusiems didiesiems ruporams. Smaigalyje stojusiems pagarba ir linkėjimas ištvermės, o einantiems iš paskos - susiklausymo ir vieningumo. Jei bus platinama mažųjų kūrėjų šviesi mintis, kiekvienas pamatys iš toli švytinčią liepsnelių jūrą ir žinos, kad verta čia gyventi, čia grįžti, čia likti... Ar ne tos altruistinės šviesos labai stokojame kasdienybėje?
Lina Klovienė Lina Klovienė from Mosėdis, Lietuva wrote on 2016-03-15 at 15:52:
Unikali  idėja, nuostabiai šauni mintis. Televizijos ir radijo transliacijos, deja, myli tik profesionalus, "žvaigždes", kurios mirga visuose kanaluose tos pačios. O kiek yra per visą Lietuvą tikrai talentingų žmonių, neturinčių galimybių išleisti savo kompaktus, įrašyti dainas studijose, leisti savo prozos ar poezijos knygas. Jie - "neformatas", neatnešantys didelių pelnų, bet tikrai ne mažiau talentingi, kartais įdomesni ir daug talentingesni už kai kurias "žvaigždes". NEŽINOMO GENIJAUS radijas ir buvo pradėtas tiems, nežinomiems ir niekieno negirdėtiems. Manau, daugelis šio nutilusio radijo klausytojų ir kūrėjų laukia jo atgimimo. Juk tai - didelė dalis mūsų nežinomos kultūros.
pazistama (Vilija Im) pazistama (Vilija Im) from Lietuva wrote on 2016-03-14 at 11:54:
Dvasinės kultūros niekada ir niekam nėra per daug ... Ačiū organizatoriui ANTANUI ir visiems jo  pagalbininkams už dvasingus sprendimus ir naujus vėjus mūsų labui...
Danute Kasparavičienė Danute Kasparavičienė from Lietuva wrote on 2016-03-14 at 1:04:
Sveikas NEŽINOMAS GENIJAU!.. 🙂 Na čia nėr ką ir kalbėti: labai, labai ilgiuosi TOKIO, koks BUVAI, bet dar tikrai nepamečiau Vilties, nes yra rūpestingų, išmintingų ir atiduodančių savo brangų laiką, kad Tu prisikeltum...   Radijas, netikėtai „gimęs“ Antano dėka, suleido savo šaknis į mano ir... mūsų širdis... Matau, kad kartais „vėjas“,  laužo mūsų mažus želmenėlius, bet mes juk prie visko pratę - iškęsim!.. Džiugu, kad nemažas būrelis jonaviečių, aktyviai įsijungę  ne tik į šio Radijo turtinimą, bet ... Eglė turbūt yra viena didžiausių „varikliukų“  įvairiais klausimais.. AČIŪ tau!
Nuoširdžiai sakau, te Dangus atlygina JUMS už triūsą, gerumą, rūpinimąsi, už ką NIEKAS ir NIEKADA neatlygins.
Su meile ir dėkingumu.
Eglė Miliušytė - Brazdžiūnė (Egmilė) Eglė Miliušytė - Brazdžiūnė (Egmilė) wrote on 2016-03-13 at 18:44:
Savo nuomonę aš jau pagarsinau savo laišku, bet kaip būtų gerai, jei ją čia išsakytų ir visi kiti, kurie čia lankosi, kuriems šis radijas tapo svarbus ir reikalingas. Juk iš tiesų taip ir nutiko. Tai galime stebėti ir pagal apsilankymų skaičių. Net dabar, jam nutilus, čia renkasi tie, kurie laukia ir tikisi, kad šis radijas vieną dieną ims ir prabils vieno iš čia esančių balsu. Palinkėkime sau kantrybės, iki tokia diena ateis, nes mūsų valdžios atstovai sugebės priimti teigiamus sprendimus mūsų visų atžvilgiu. Nesame dideli, bet esame tie, kurie savyje puoselėjame gėrio grūdą, mokomės ir mokome imti ir duoti, dalintis savo dvasios turtais, mainais į tai, kad taptume geresniais.