Ramutė Biesevičienė

Lietuvos nepriklausomų rašytojų sąjungos narė Ramutė Biesevičienė, kurios kūrybą palankiai vertina skaitytojai, gali didžiuotis savo kūrybos skrynia. Išleistos 4 knygos: dvi novelių, vienas romanas ir viena eilėraščių knygutė. Dabar autorė ruošia penktą novelių knygutę.

– Daugelis mano eilėraščių tapo dainomis. Labai myliu muziką, dainuoju, tai tarsi gyvenimo eleksyras be kurio nublanktų gyvenimo spalvos…“ – sako Ramutė. Pasiklausykite keleto jos atliekamų, savo kūrybos bei kitų autorių dainų. Savo dainoms tekstus ir melodijas sukūrė pati.


Būkim geresni, atlaidūs –
Tegul mažiau bus pykčio ir pavydo.
Visų keliai likimo klaidūs –
Tik meilė mūsų sielas gydo…


Gimiau Simno miestelyje šaltą ir žvarbią lapkričio naktį. Teko augti Suvalkijoje ir Rusijos mieste Kaliningrade. Baigiau Daugų žemės ūkio technikumą. Įgijusi agronomo specialybę dirbau Prienų rajone, netrukus ištekėjau, dabar gyvenu Alytuje. Su vyru Albinu užauginome 5 dukras jau sulaukėme 8 anūkų.R. Bieseviciene
Pradėjau rašyti dar vaikystėje. Pirma mano kūrybos vertintoja buvo klasės auklėtoja lietuvių kalbos mokytoja Birutė Dlugubarskienė.

Tai nuostabiausias žmogus kurį sutikau savo gyvenime. Rašymas – tarsi liga nors ir nemirtina, bet negali kitaip. Radus laisvo laiko, o kartais ir naktį, prikelia mintys, kurios neduoda ramybės. Ir tik sugulusios ant popieriaus lapo, tarsi išlaisvina jausmus.

Gyvenimas eina, kiekviena diena atneša vis naujų įspūdžių. Tikėkime – rytdiena išauš dar nuostabesnė ir šviesesnė. Džiuginkime vieni kitus, šypsokimės – neliks širdyje nerimo ir liūdesio…visitor counter

One thought on “Ramutė Biesevičienė

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *