Svetainės naujienos

Būti ar nebūti…

Kiekvienas džiaugiasi užbaigęs darbą. Ypač, kai darbas mielas ir teikia malonumą, kai skatina kurti ir tobulinti rezultatą. Svetainę padariau tam, kad joje galėtų įsikurti internetinio radijo stoties „Nežinomas genijus“ tiesioginės transliacijos grotuvas. Daugelis entuziastų prisimena pirmąsias testinės transliacijos laidas. Jose kiekvienas autorius, skaitovas ar muzikos atlikėjas galėjo siųsti savo kūrinius radijui, kuris skambėdavo ištisą parą. Laikas nuo laiko, klausytojai išgirsdavo radijo šaukinį, Linos Paulauskaitės – Klovienės profesionaliai įskaitytas žymių žmonių mintis. Tai buvo džiugi darbų pradžia.

Nežinomo genijaus radijo šaukinys.

Dėl finansinių sunkumų nepavykus radijo transliacijų legalizuoti, svetainė liko, tarsi, laikina pastogė visų žanrų kūrinių publikavimui.

Lygiagrečiai su svetaine, sukūriau Nežinomo genijaus grupę feisbuke. Su laiku, joje susibūrusių autorių ir jų gerbėjų skaičius pasiekė septynis šimtus, o svetainė liko neprofesionalių autorių kūrinių publikavimo dubliuojančiu šaltiniu.

Be džiugesio emocijų konstatuoju, kad 2020 m. kovo 12 dieną baigiasi svetainės domeno galiojimas. Po šios datos, savo veiklą baigs ir svetainė, kurioje dabar esate.

Jei manote, kad galite perimti savo nuosavybėn šią svetainę su visa čia esančia medžiaga, domeno vardu ir tokiu būdu pratęsti šio projekto veiklą, teiraukitės e. paštu info@nezinomasgenijus.lt . Esant reikalui, galiu geranoriškai padėti, patarti, pakonsultuoti visais su svetaine susijusiais klausimais.

Dėkoju visiems, be išimties, kurie prisidėjote prie šio projekto, dalinotės savo kūriniais, aukojote tam laisvalaikį! Nežinomas genijus savo veiklą toliau tęs socialiniame tinkle feisbuke.

Grupė feisbuke | nežinomasgenijus.lt
NEŽINOMAS GENIJUS FEISBUKE

Jei patiko - įvertinkite ir pasidalinkite su kitais!
fb-share-icon29
Tweet 20
fb-share-icon20

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *