Zita Tumosienė

fancy-vector-lines-fancy-divider-line

Zita Tumosienė


Jausmų verpetuos pasiklydo mintys

Pabiro tarsi žiedlapiai obels,
Su vėjo šėlsmu laukuose pasisėjo,
Su niūriu debesiu lietumi išlijo.

Ir lyja žiedlapiais į sielą
Nauji jausmai žiedais puošti,
Iš kelio traukias debesys juodi,
Nauja viltis įsižiebia širdy.

Manau, jog jau gimiau gerbdama, mylėdama ir žavėdamasi poezija, knyga. Dar besimokant vidurinėje mokykloje svajonėse gyveno stiprus noras tapti lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja. Deja, ne visada mes būname visapusiški savo likimo kalviai. Gyvenimas bėgte bėgo, tačiau poezija nuolatos buvo su manimi. Net ir trumpą poilsio valandėlę, rankose buvo knyga ir sykiu poezija. Pati mokykloje kūriau, bet sparčiai bėgant gyvenimui – nutolau nuo kūrybos. Kai prieš 2 metus, per vieną minutę išslydo gyvenimas iš po kojų – nuo visko atsitvėriau mūro siena ir taip vegetavau visą mėnesį. Per tą laiką gyvenime niekas nepasikeitė, todėl supratau, jog privalau ne grimzti, bet kilti. Tada pas mane grįžo mano poezija. Tai ji man padėjo kovoti su negandomis. Tik joje radau savo sielai ramybę ir per ją aš esu AŠ. Pradžioje skaičiau tik kitų autorių eiles, nes pati po tokios ilgos pertraukos rašyti nedrįsau. Tačiau, vieną dieną pamaniau – o kodėl aš negaliu?

Šiandien, gerojo Žmogaus dėka, jau turiu elektroninę savo eilių knygą „Likimo vingiai“, kuria noriu su visais pasidalinti. Tose eilėse nerasit kažko ypatingo, tačiau ten yra viskas, ką tuo metu mano širdis diktavo, ką jaučiau, išgyvenau, džiaugiausi arba liūdėjau. Gal, kas mano eilėse atrasite ir savo dalelę gyvenimo…

Knygos iliustracijoms panaudojau savo pačios padarytas nuotraukas. Knygos maketas ir dizainas – taip pat padarytas mano pačios rankomis.

Ačiū, šios svetainės administratoriui Antanui už pagalbą ir linkiu malonaus pasiskaitymo!

 


Be literatūrinės kūrybos, man patinka muzika, o labiausiai mėgstu fotografuoti. Esu fotografijos mėgėja, todėl mano nuotraukos yra gana kuklios, tačiau visos labai arti mano širdies. Mano nuotraukų archyve – įvairūs gamtos vaizdai, gyvūnėliai, mano mylimiausios gėlės, kurias pati auginu. Mano nuotraukų galerijoje – keletas gamtos vaizdų:


« 1 2 »

KVIEČIU PASIKLAUSYTI MANO EILIŲ

Pastoviai atnaujinamame grojaraštyje girdėsite mano pačios įgarsintus , savos kūrybos eilėraščius. Kūrinius galite pasirinkti iš sąrašo, kurį rasite paspaude sąrašo ženkliuką viršutiniame kairąjame grotuvo kamputyje.

Malonaus klausymosi!


Autorės puslapio peržiūrų statistika

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *