Danutė Kasparavičienė

Mano pomėgis – fotografija.

Nežinau nuo kada prasidėjo tikrasis domėjimasis fotografija. Gal tuomet, kai vaikystėje rinkdavau atvirutes su gamtos vaizdais ir klijuodavau jas į storus sąsiuvinius, lyg sau sakydama: užaugusi, nufotografuosiu gražesnių vaizdų.

Nuotrauka puslapiui
Peržiūrėjus mano kelionės albumus, į šias vietas jau važiuoti neverta – viskas pamatyta!

Apie 1980-uosius metus teko lankyti fotografijos kursus Kaune, kuriuos vedė Lietuvoje vienas žinomiausių fotografų Povilas Karpavičius. Buvo įdomu, nors daug ko ir nesupratau, kaip tai pasiekti. Įsigijus juostinį fotoaparatą, visas priemones fotolaboratorijai, fotografavau tik kultūrinius renginius (toje srityje ir dirbau).

Fotografijos veikla suaktyvėjo 2012 metais, kai skaitmeninę „muilinukę“ iškeičiau į Nikon D3100 , su kuriuo sėkmingai dirbu iki šiol.

Labiausiai man patinka fotografuoti gamtos vaizdus. Nuotraukose įamžinti kelionių vaizdai atgaivina prisiminimus, o draugai kartais juokauja, kad peržiūrėjus mano kelionės albumus, į šias vietas jau važiuoti neverta – viskas pamatyta! Fotografuoti mėgstu viską ką tik regiu aplinkoje. Be fotografijos, dar mėgstu kurti muzikinius klipus, todėl savų nuotraukų archyvas man tampa nepamainomu pagalbininku.

Savo fotografijų parodos nesu rengusi, tad mano dovanotomis akimirkomis džiaugiasi draugai, artimieji ar į kultūrinius renginius atvykstantys svečiai. Jiems įteikiami mūsų aplinkos žymesnių vietų vaizdai, kaip foto suvenyrai.

Na, ar verta ką daugiau kalbėti apie šį mano pomėgį?..  Lai pačios akimirkos kalba už save.


« 1 2 »

Mano kūrybinės dainos4 thoughts on “Danutė Kasparavičienė

  1. Nuostabios nuotraukos, puikūs vaizdai… didelis malonumas žiūrėti …ačiū už dalijimąsi grožiu, Danute!

    1. Ačiū Loreta, už nuoširdų vertinimą. Darau tai kas man pačiai įdomu, nes myliu ekskursijas, pasivaikščiojimus po gamtą, tad netrūksta mano kolekcijose ir gamtos akimirkų.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *